Ana Sayfa Moda Beckham çiftinin oğlu Romeo da artık bir model!

Beckham çiftinin oğlu Romeo da artık bir model!

Futbol kariyerinin ardından moda ikonuna dönüşen David Beckham ile şarkıcılığın ardından moda tsarımcılığı yapmaya başlayan Victoria Beckham’ın 18 yaşındaki oğulları Romeo da moda sektörüne girdi. Romeo artık aranan bir model.

Victoria ve David Beckham çiftinin 18 yaşındaki oğlu Romeo Beckham, ebeveynlerinin izinden giderek moda sektörüne girdi. Romeo Beckham, eski futbolcu olan ama şimdilerde bir moda ikonuna dönüşen ve marka yüzü olarak sık sık objektif karşısına geçen babası David Beckham ile eski Spices Girls şarkıcısı ama bugünün moda tasarımcısı ve marka sahibi annesi Victoria Beckham’ı örnek alarak moda dünyasında kendini kanıtlama yolunda ilerliyor.

Mert Alaş’a poz verdi
Romeo, modanın kutsal kitabı olarak görülen L’Uomo Vogue’a kapak oldu. ilk kez bir dergiye kapak olan genç modelin fotoğraflarını, dünyaca ünlü Türk fotoğrafçı Mert Alaş ile ortağı Marcus Piggott çekti. Noel’den kısa süre önce Londra’da yapılan çekimde, Romeo Beckham, farklı tasarımcıların kıyafetleri ile vintage giysileri sergiledi.

Victoria Beckham, oğlunun dergi kapağı fotoğrafını Instagram’da paylaşarak, “Seninle gurur duyuyorum Romeo” ifadelerini kullandı. David Beckham da 65 milyon takipçisine oğlunun kapak olduğu haberini vererek, “Seninle gurur duyuyorum Romeo. Ne harika bir ilk kapak oluş bu” açıklamasını yaptı.