Ana Sayfa Ekran Bu akşam yeni bölümü yayınlanacak Hercai final mi yapıyor?

Bu akşam yeni bölümü yayınlanacak Hercai final mi yapıyor?

141
hercai dizisi

Son günlerde başrol oyuncularından Akın Akınözü’nün sette çıkardığı olaylarla gündeme gelen Hercai dizisi bu akşam yayınlanacak 69. bölümüyle ekranlara veda edecek.

Kadrosunda Akın Akınözü (Miran Aslanbey), Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu), Ayda Aksel (Azize Aslanbey), Macit Sonkan (Nasuh Şadoğlu), Gülçin Santırcıoğlu (Sultan Aslanbey), İlay Erkök (Yaren Şadoğlu), Zuhal Yalçın (Asiye) ve Ayşegül Günay (Füsun) gibi güçlü isimleri barındıran Hercai dizisi finalinde yaşanacaklara dair ilk ipuçları geldi. Hercai dizisi 69. bölümüyle son kez izleyici karşısına çıkacak. 

İşte Hercai’nin 69. final bölümünde yaşanacaklar:

Reyyan ve Miran, Yaren’in yarattığı kaos yüzünden dağılan aileyi toparlamaya çalışır. Hazar’ın emaneti olan torunlarını korumak için uzaklara giden Azize, hiç ummadığı birisini karşısında bulur. Reyyan, Umut Vakfı’nda yeni bir projeye başlar. Yeni proje, Reyyan ve Miran için sürprizlerle dolu bir yolculuğun başlangıcı olurken ikilinin hayatında yeni bir kapı aralanır.

Final tanıtımı:
Hercai’nin yerine ne yayınlanacak?

ATV, bir süre yayınına ara verdiği ‘Kim Milyoner Olmak İster?’i yeniden ekrana getirecek. Kanalın final yapacak dizilerinden ‘Hercai’nin yerine pazar akşamı yayınlamayı planladığı yarışmanın tanıtımlarına başladı.