Ana Sayfa Magazin Canan Ergüder meme kanserine yakalandı.

Canan Ergüder meme kanserine yakalandı.

canan ergüder

Ünlü oyuncu Canan Ergüder, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile meme kanserine yakalandığını doğruladı ve ” Merak etmeyin, iyileşeceğim” dedi.

Sevilen oyuncu Canan Ergüder, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile meme kanserine yakalandığını doğruladı ve sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Sosyal medya hesabından bir fotoğraf yayınlayan Ergüder, “Çok sevgili arkadaşlarım ve beni merak eden takipçilerim ve hayranlarım, niyetim sizlere Menajerimi Ara’da oynayacağım son bölümde yazmaktı ama haberler size bundan önce ulaşmış bulundu. Evet, sağlığımla ilgili haberler doğru. Yaklaşık 1.5 ay önce bana meme kanseri teşhisi konuldu. Bu fotoğraf ameliyatım sonrası ‘Menajerimi Ara’ ekibine gönderdiğim fotoğraf. Size de aynısını gönderiyorum çünkü pozitif hissettiğim anlardan bir tanesi. İnişli çıkışlı bir süreç olacak bu ama moralimi yüksek tutuyorum. Merak etmeyin, iyileşeceğim. Tedavimin izin verdiği noktaya kadar çalışabileceğim son ana kadar çalışacağım. Bu da inşallah 3 bölüm daha olacak. Pandemi sürecinden geçtiğimiz için bu benim tercihimden maalesef ki daha erken bir vakit. Bu süreçte beni yalnız bırakmayan, her an destek olan canım aileme, canım ekip arkadaşlarıma, Star TV ‘ye ve elbette ne karar alırsam alayım hep arkamda olduğunu hissettiren Ay Yapım’a çok teşekkür ederim” mesajını paylaştı.

Erken tanı sayesinde tedavisine başlanan 43 yaşındaki 1 çocuk annesi oyuncunun sağlık durumunun ve moralinin iyi olduğu öğrenildi. Ergüder, oyuncu Kenan Ece ile evli.