Ana Sayfa Ekran Friends’in özel bölümü 27 Mayıs’ta HBO Max’te! İlk tanıtım yayınlandı!

Friends’in özel bölümü 27 Mayıs’ta HBO Max’te! İlk tanıtım yayınlandı!

88
friends

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer’ı yıllar sonra yeniden bir araya getiren Friends özel bölümünün ilk tanıtımı yayınlandı. Friends Reunion adını taşıyan bu bölüm, 27 Mayıs’ta HBO Max’te izleyici ile buluşacak.

Yayınlandığı 1994-2004 yılları arasında tüm dünyada ciddi bir hayran kitlesi edinen ve sürekli olarak “Yeni bölüm yayınlanacak mı?”, “Tekrar bir araya gelecekler mi?” soruları sorulan Friends’ten nihayet sevindirici haber geldi. Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer’ın canlandırdığı karakterlerle gönülleri fetheden dizinin ‘Friends Reunion’ adını taşıyan özel bölümünün ilk tanıtımı yayınlandı.

Geçtiğimiz yılın mart ayında çekilmesi planlanan bu özel bölüm, pandemi nedeniyle çekimleri aksamış ve yayınlanma tarihi 2021’e sarkmıştı. Kurmaca olmayacak bu özel bölümde izleyicilere birçok sürpriz yaşatılacak.

Ünlüler geçidi

Ben Winston’ın yönettiği özel bölümde David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon ve Malala Yousafzai gibi pek çok ünlü isim de yer alacak.