Ana Sayfa Magazin İbrahim Tatlıses: “Evliyim, mutluyum kardeşim” Tatlıses’in eşi Gülçin Karakaya kimdir?

İbrahim Tatlıses: “Evliyim, mutluyum kardeşim” Tatlıses’in eşi Gülçin Karakaya kimdir?

105
ibrahim tatlıses

İbrahim Tatlıses (69) kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya (26) ile evlendiğini açıkladı. Beşinci evliliğini yapan Tatlıses, “Mutluyum, ben evliyim kardeşim, Gülçin bana çok iyi bakıyor. Bu saatten sonra kimseye hesap vermem” diyerek programında evlendiğini duyurdu.

Uzun bir aranın ardından ekranlara dönen İbo Show’un dün akşam yayınlanan yayınında ilginç anlar yaşandı. Murat Dalkılıç, Ersay Üner, Simge Sağın, Ebru Yaşar’ın konuk olduğu programda İbrahim Tatlıses evlendiğini açıkladı.

Ünlü türkücü, kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlendiğini söyleyerek herkesi şaşırttı. Ebru Yaşar’ın “Sen nikahlanmışsın” demesi üzerine Tatlıses, bugüne kadar yaptığı evlilikleri saydı. Beşinci evliliğini de yaptığını söyleyen Tatlıses, “Mutluyum, ben evliyim kardeşim, Gülçin bana çok iyi bakıyor. Ben bu saatten sonra kimseye hesap verecek durumda değilim” dedi.

Uzun zamandır Gülçin Karakaya ile aşk yaşayan İbrahim Tatlıses’in açıklamaları kafa karıştırdı.

Kısa sürede sosyal medyada gündem olan açıklamalar ‘espri mi, yoksa gerçek mi’ tartışmalarına neden oldu.

Gülçin Karakaya kimdir?

Tatlıses, böylece 5. kez nikah masasına oturdu. Tatlıses’in Gülçin Karakaya ile yaklaşık 2 yıldır aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Usta sanatçının, sevgilisi Karakaya’yı, eski eşi Ayşegül Yıldız’la da tanıştırdığı da öğrenildi. Tatlıses 68 yaşında, 7 çocuk ve 9 torun sahibi.

İzmirli Karakaya’nın Tatlıses’in manikürcüsü olduğu iddia edilmişti. İbrahim Tatlıses, aylar önce yaptığı bir paylaşımda Karakaya’yı asistanı olarak tanıtmıştı.