Ana Sayfa Ekonomi iPhone, Apple Watch ve AirPods’u aynı anda kablosuz şarj etmek mümkün

iPhone, Apple Watch ve AirPods’u aynı anda kablosuz şarj etmek mümkün

şarj ünitesi

Mobil aksesuar üreticilerinden Mcdodo, iPhone cihazlar için özel olarak üretilen ve MagSafe ile de uyumlu Wireless Şarj ünitesiyle telefon, kulaklık ve saatin aynı anda kablosuz bir şekilde şarj edilebilmesini sağlıyor.

Mcdodo, Wireless Şarj Ünitesi’yle Apple kullanıcılarına şarj konusunda bambaşka bir deneyim yaşatıyor. Türkiye’ye dünya ile aynı anda gelen kablosuz 2 in 1 ve 3 in 1 şarj ünitesi, teknoloji marketlerinde ve mcdodo.com.tr’de satışa sunuldu.  

15W kablosuz şarj imkanı sunan Mcdodo kablosuz şarj ünitesi; aynı anda hem iPhone, hem Apple Watch, hem de AirPods kulaklığı şarj etme imkanı sunmasının yanı sıra estetik tasarımıyla da dikkat çekiyor. Isınmaya karşı özel koruması da bulunuyor.

Üstün kalite daha uygun fiyata 

Apple Watch, Airpods ve iPhone aynı anda şarj edebilen ve MagSafe ile uyumlu olan ünitenin telefon şarj alanı 15W/ 10W/ 7.5W/ 5W şarj desteğine, AirPods şarj alanı 5W şarj desteğine sahip. Alt taraftaki stand QI uyumlu, Huawei ya da Samsung kulaklıkları şarj edebiliyor ve telefonu stand üzerinde dikey veya yatay konumda kullanılabiliyor.

Taşınabilir Mcdodo 2 in 1 şarjı 349 TL, 3 in 1 şarj standı ise 399 TL’ye satışa sunuldu.