Ana Sayfa Aşk - İlişkiler Kuantum Düşünce Sistemi ile mucizeler gerçek olabilir mi?

Kuantum Düşünce Sistemi ile mucizeler gerçek olabilir mi?

kuantum manyetizma

Kuantum Düşünce Sistemi, gelecekte olmasını istediğimiz hayallerimiz, kendimizde görmek istediğimiz özellikler hakkında; hayaller, sesler ve duygularla oluşturulan bir düşünce biçimi. Bilinçaltımız, hayatımızı %90 etkilerken, bilinç dediğimiz alan ise sadece %10’luk bir alan. Yani bilinçaltımız neye inanırsa gerçekliğimiz o oluyor. Bu düşünce biçimi bizim hücresel bellek düzeyimizi, bilinçaltımızı ve tüm hayatı etkileyerek zincirleme reaksiyonlara neden oluyor.

Kuantum Düşünce, üst nitelikli bir düşünme biçimidir. Bilinç düzeyinde yaptığımız yani %10’luk alandaki düşünce biçimleri kendisini tekrar eden, etkisiz ve sınırlı enerjilerdir. Değiştirme ve oluşturma güçleri yoktur. Daha çok kaygı, kuruntu, birbirini çağrıştıran zincirleme hayaller biçiminde akar. Oysa Kuantum Düşünce; derin düzeyde, atom altı alanda etkili olabilecek tarzda bir yaratıcı düşünme biçimidir. Özel bir bilinç düzeyine girerek, özel olarak kurgulanmış sözel ve imgesel oluşumları içerir. Bu düzeyde insan, kendi hayatının efendisi durumuna geçer. Kişi, varlığını sürdürmesini sağlayan ortak enerjiyle iş birliğine girdiğinde, tek bir “kişi” olmanın sınırlı olanaklarını aşar, “bütün”ün gücüne ulaşır. Bu durumda da gücünüz tabii ki bütünün gücüne eşit olacaktır.

Ne düşünürsek onu yaşarız

Bireylerin bilinçaltı düşünce kalıplarını değiştirmek bazen uzun sürebilir, çünkü bilinç, tutucu bir yapıya sahiptir ve yeni gelen mesajları kabul etmesi uzun sürebilmektedir. Özellikle bireyin kendisi ile ilgili değiştirmek istediği bir özelliğin kalıcı olabilmesi için bilinçaltında yatan temel söylemlerin değişmesi gerekir. Aksi takdirde birey, hevesle başlayıp, kısa bir süre devam eden değişimlerle yetinmek zorunda kalır. Örneğin, kilo vermek için bir heves diyete başlayıp bir süre sonra vazgeçenleri hatırlayın.

Bilinçaltı düşünce kalıplarının değiştirilmesi, aslında, bireyin kendisine ve dünyaya bakış açısını yeniden yapılandırmaktır. Örneğin, “Ben değersizim” ya da “Ben yeteneksizim” düşünce kalıbı bilinçaltında yer etmiş bir kişinin, her zaman başkalarının onayını araması ve sonuç olarak hayatta pasif, özgüveni olmayan, karar veremeyen, liderlikten uzak biri olması çok doğaldır. Genelde bireyler bunu inkâr etse de var olan durum, bilinçaltında yatan düşünceyi doğrular.

Düşündüklerimizi yaşıyorsak, düşündüklerimiz bizi biz yapıyorsa, olumsuzluklarla dolu bir bilinçaltı ile başarıya ve mutluluğa ulaşmamızın ne kadar imkânsız olduğu çok açıktır. Olumlu düşünce kalıplarının doğrudan bilinçaltı tarafından edinilmesi, bireyin arzu ettiği pozitif değişimi kısa sürede kalıcı olarak değiştirmesi ise bir mucize değildir. Beynin büyüleyici gücünü, bireyin lehine çevirmektir.

Bizler mutlak gerçeklerin var olduğu bir dünyada, gerçeklerin peşinde koşan varlıklar mıyız, yoksa gerçekleri üreten, ürettiği gerçekleri yaşayanlar mıyız?

Kuantum Düşünce, hayatımıza daha çok bolluk ve bereket çekmemizi de sağlar. Kendimizle ilgili derin içsel vizyonumuzu değiştirdikçe daha çok bolluk hayatımıza akmaya başlar. Genel anlamda zenginlik, sahip olduğumuz şeylerle ruhsal varlığımıza kattığımız değerler arasındaki dengeyi anlatır. Çok paraya sahip olmak tek başına zenginlik işareti olmayabilir. Önemli olan bu parayla ne yaptığımızdır. Daha çok kahkaha, daha çok dostluk, daha çok sevgi, daha çok deneyim ve daha çok hayır üretebiliyorsak işte o zaman zenginiz demektir. Özetle, Kuantum Düşünce Tekniği, yaşamın temel amacı olan sevinç duygusunu yüreğimizde hissetmemiz için bize imkânlar sunar.

Kuantum Sıçrama nedir?

Bir insanın mevcut durumundan, hem maddesel olarak hem düşünce bazında farklı bir alana evrimleşmesidir. Suya ısı uygulandığında nasıl buhar oluyorsa ya da ısısında oynama yapılınca buza dönüşüyorsa bu durum Kuantum Sıçrama olarak yorumlanır.

Kuantum Düşünce Tekniği’ni herkes uygulayabilir mi?

Siz; sınırlayıcı, engelleyici düşünce kalıplarınızı fark edip bunları değiştirip dönüştürmeye istekli ve bu durumun değişeceğine olan inancınız çok yüksek olduğunda değişim o dakika başlar. Değişim içeride başlar, dışarıya yansır. Bu anlamda herkes bu düşünce sistemini uygulayabilir. Nereden başlaması gerektiğini bilmeyenler ise bir uzmandan destek alarak, kendini keşfetme yolculuklarına başlayabilirler.

Kuantum Düşünce Tekniği, pratik olarak hayatımıza ne gibi yararlar sağlar?

Kuantum Düşünce, sağlıklı ve güçlü bir beden için de uygun bir zemin hazırlar. Çünkü, bizim düşünce ve duygularımız doğrudan bedene etki yapar. Düşüncelerimiz, duygularımıza dönüşür ve duygularımız da direk bedenimize yansır. Beden dediğimiz şey aslında bir enerji ve frekanstır. Kendinizi bir radyo istasyonu gibi düşünün, gün içinde ne yayın yapıyorsunuz? Değersizlik, yetersizlik, güvensizlik yayını yapıyorsanız, size bu duyguları yaşatacak olayları ve durumları kendinize çekersiniz. Benzer enerjiler benzer enerjileri çeker. Her şey farkındalıkla başlar ve Kuantum Düşünce Sistemi’nin farkında olan ve bunu hayatına uygulayan kişi; iş, ilişkiler, sağlık, aklınıza gelen birçok konuda değişim yaşar. Yaşadığı kısır döngüden çıkar, hayatında mucize diye adlandırılan şeylere tanık olup bunları yaşamaya başlar.

İnstagram: seckinzenginler

                                : cosmos.biz