Ana Sayfa Kültür Sanat Merhabalar!

Merhabalar!

Öncelikle hepimize daha sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir yıl diliyorum.

Artık bu köşede bir araya gelip sohbetler edeceğiz.

Ben 22 yaşında Psikoloji bölümü son sınıf öğrencisi ve aynı zamanda da bir müzisyenim. Küçüklüğümden beri içimden geçenleri yazmayı çok severim. Hatta bu öyle bir boyut aldı ki, içimden geçenleri bir melodiyle birleştirip kağıda dökmeye başladım ve böylece de müzisyenlik kariyerime adım atmış oldum.

İnsan, içinde hissettiklerini sadece düşününce çok derinine inemeyebiliyor o hislerin. Ama ne zaman ki kağıtta yüz yüze geliyor tüm bu hislerle, işte o zaman fark ediyor kendi derinliğini. Benimki de o hesap sanırım. Yazarken kendimi daha iyi tanırım. Bu yüzden hissettiğim her şeyi yazarım. Bakarım bu hissin ardında neler var, bu hissi neler tetiklemiş? Kim bilir, belki de Psikoloji okuma sebebim de budur. Daha iyi tanımak! İnsanları, dünyayı, hisleri, korkuları, mutluluğu…

Şimdi son sınıf öğrencisi olduğumdan dolayı artık yazmadan daha iyi fark edebiliyorum hangi duyguların neyi temsil ettiğini ama hâlâ kağıtlarla çok iyi arkadaşız. Ben de bundan sonra kağıtlardan ziyade buraya dökmeye karar verdim düşüncelerimi. Tamamen dürüst, tamamen açık, tamamen ne hissediyorsam onu yansıtmaya çalışacağım size. Hem öğrendiklerimi paylaşacağım burada hem bildiklerimi. Hem sevdiklerimi konuşacağım sizinle hem de hiç hoşuma gitmeyenleri. Hem tanıtacağım kendimi size hem de belki sizi tanıtacağım size.

Birlikte her konudan bir şeyler paylaşacağız anlayacağınız. Umarım faydalı dakikalar geçirmenizi sağlayabilirim bu yazılarla.

Paylaşmamı istediğiniz ya da istemediğiniz konularla ilgili bana ulaşırsanız çok mutlu olurum.

E- posta: nazolcall@gmail.com