Ana Sayfa Ekran ‘Mucize Doktor bitemez’ isyanı!

‘Mucize Doktor bitemez’ isyanı!

138
mucize doktor

Son dönemin en sevilen dizilerinden ‘Mucize Doktor’un 27 Mayıs günü yayınlanacak 64. bölüm ile final yapacağı açıklandı. Dizinin sevenleri #mucizedoktorasahipçıkfox hashtag’i ile “Bu hikâye yarım kalamaz” diyerek karara isyan etti.

Taner Ölmez, Sinem Ünsal ve Onur Tuna’nın başrollerinde yer aldığı Mucize Doktor dizisinin sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda, “Otizmli bireylerin, hepimiz gibi, hepimiz kadar yaşama hakkı olduğunu anlattığımız hikayemizin sonuna geldik. Ali Vefa’mız büyüdü, gelişti, hayallerini gerçekleştirdi. Onunla güldük, onunla ağladık, insan olmak ne demek onunla hatırladık. Ona, yarattığı tüm mucizelerle birlikte veda etmenin vakti geldi. Mucize Doktor 27 Mayıs Perşembe 64. bölümüyle son kez sizlerle olacak. Bize kalplerini açan tüm seyircimize teşekkür, minnet ve sevgiyle…” ifadeleri kullanıldı.

Dizinin hayranları sosyal medyada #mucizedoktorasahipçıkfox hashtag’i altına yaptıkları yorumlar ile dizinin devam etmesini istedi.

Süper Lig Şampiyonu’nun belli olacağı maçların olduğu gün attıkları 90 bin üzerinde tweet ile TT listesine girmeyi başaran dizinin sevenleri, bu kadar önemli bir konuda farkındalık yaratan dizinin yıllarca devam etmesi gerektiğini belirttiler.