Ana Sayfa Ekonomi Neutrogena’dan zerdeçal formülü!

Neutrogena’dan zerdeçal formülü!

Neutrogena

Sağlık için onlarca faydası olduğu bilinen zerdeçal, doğal antioksidan özellikleri ile gerçek bir “altın baharat”. Zerdeçal, şimdi Neutrogena’nın geliştirdiği Soothing Clear Serisi ile tüketicilerle buluşuyor.

Stresli cildi yatıştırma özelliği ile bilinen ve cilt bakımı için oldukça değerli bir yere sahip zerdeçal tozu, antioksidan etkisiyle özellikle Hindistan ve Mısır’da kadınların güzellik rutinlerinin vazgeçilmezi oluyor. Aynı zamanda doğal cilt bakım kürlerinin bir parçası ve maskeden kaynaklanan sivilcelenmeye ve lekelenmeye eğilimli ciltler için ideal bakımı sunuyor. Temizleme ve eksfoliasyon/soyucu özellikleri ile de daha pürüzsüz bir cilt için doğal bir mucize yaratıyor.

Zerdeçal ile Soothing Clear Serisi

Zerdeçal, şimdi Neutrogena’nın geliştirdiği Soothing Clear Serisi ile tüketicilerle buluşuyor. Soothing Star serisi ürünler, maskeden kaynaklanan sivilcelere yatkın, hassas ciltlerde bile nazik cilt bakımı olanağı sunuyor. Seride cilt bakım rutininin her aşamasında zerdeçalın gücünü deneyimlemek isteyenler için Micellar Makyaj Temizleme Jeli, Yüz Temizleme Köpüğü, Yağsız Yüz Nemlendiricisi ve Yüz Bakım Spreyi bulunuyor.