Ana Sayfa Ekonomi Philips Sound’un dört farklı kablosuz spor kulaklığı Nisan’da satışta!

Philips Sound’un dört farklı kablosuz spor kulaklığı Nisan’da satışta!

1787
Philips spor kulaklık
Philips 4 yeni kulaklığını satışa sunacak

Philips Sound, Nisan ayında dört farklı kablosuz spor kulaklık modelini piyasaya sürecek.

Philips Spor Kulaklıklar, açık havada spor yapmayı sevenler, sporu bir yaşam tarzı haline getirenler ve profesyonel sporcular için farklı modellere sahip. Philips’in kablosuz spor kulaklık serisi, uzun orman koşuları, sahil kenarında bisiklet turları, spor salonunda antrenmanlar, evde yoga seansları gibi farklı spor dallarında kullanıcılarına sağlık ve zindeliğe giden yolda eşlik etmek üzere özel olarak tasarlandı.

Su geçirmiyor

Philips’in Yeni Spor Kulaklık Serisi, Nisan 2021 itibarıyla dört yeni ürünle raflardaki yerini alacak. Boyun bantlı, kulak üstü ve TWS dahil olmak üzere geniş model yelpazesiyle seride farklı spor dallarına uygun birçok seçenek bulunuyor. Serinin yeni amiral gemisi A7306 model gerçek kablosuz kulaklıklar, kalp atış hızını izliyor ve UV teknolojisi sayesinde kendini temizliyor. Serinin tüm kulaklıkları, kullanıcılarına kulakta rahatlık garantisi veriyor. A7306 ve A3206 modelleri, değiştirilebilen farklı kanat uçları ve kulak kancası seçenekleri sunuyor. Yeni A6606 kablosuz boyun bantlı kulaklık, hem mükemmel ses kalitesi sunuyor hem de ‘’Kemik İletimli Titreşim Teknolojisi’’ sayesinde kulakların harici sesleri işitmesine olanak tanıyor. Kulaklıklarla entegre LED ışıklar, karanlıkta yapılan antrenmanlar boyunca kullanıcısına ek güvenlik sağlıyor. A7306, A3206 ve A6606 modelleri 30 dakika boyunca 1 metreye kadar su geçirmezken, serideki tüm diğer yeni ürünler de toz ve tere karşı dayanıklı. 

A4216 modelinde bulunan jel dolgulu kulak üstü pedler, uzun antrenmanlarda bile kulakları serin tutarken serinin tüm kulaklıkları Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip ve diğer bluetooth cihazlarla otomatik olarak eşleşebiliyor. Hızlı şarj ve uzun pil ömrü sayesinde uzun antrenmanlarda bile kullanıcılarına kesintisiz müzik keyfi yaşatıyor.