Ana Sayfa Eğlence PUBG Mobile ile ünlü moda tasarımcısı Julien Fournié’den iş birliği…

PUBG Mobile ile ünlü moda tasarımcısı Julien Fournié’den iş birliği…

pubg mobile

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından PUBG MOBILE, ünlü modacı Julien Fournié ve kendi adını taşıyan moda eviyle yaptığı iş birliğini duyurdu.

Dünyada sadece 15 tane bulunan ve kişiye özel tasarımlar üreten “Haute Couture” moda markalarından biriyle yapılan bu iş birliği, PUBG MOBILE’ın böyle bir markayla yaptığı ilk iş birliği olarak öne çıkıyor. Paris Moda Haftası’nda resmi olarak duyurulan birliktelik, önümüzdeki aylarda oyun içi içeriklerle de detaylanıyor olacak. 

Julien Fournié, özellikle Haute Couture konusundaki çalışmalarıyla tanınan, özgünlük, otantiklik, yaratıcılık, inovasyon ve geleneksel işçiliğe odaklanan bir moda disiplinine sahip Fransız tasarımcıdır. Giymeye hazır hızlı modanın modern trendlerinden kaçınan modacı, Fransız modasının sıra dışı güzelliğini yansıtan benzersiz parçalar oluşturuyor. Üst seviye lüksün bir simgesi olan ve Fransa’da kanunla korunan “Haute Couture” terimi, resmi olarak sadece 15 marka tarafından kullanılabiliyor ve Julien Fournié de bunlardan biri.

Süper kahraman ve teknoloji hayranı

Paris Moda Haftası kapsamında 6 Temmuz günü yayınlanan “FIRST SQUAD” online filmiyle birlikte Julien Fournié, Sonbahar/Kış 2021/2022 kreasyonunu tanıttı. Süper kahramanlar ve yeni teknolojilere karşı duyduğu hayranlıkla yeteneklerini birleştiren modacı, kreasyonunun çoğunda video oyun estetiklerinden esinleniyor. “FIRST SQUAD”’ın sonunda ise Fournié, PUBG MOBILE ile olan iş birliğini, iki ikonik markanın yan yana durduğu bir görselle duyurmuş oldu. Oyuncuların kendilerini ifade etmelerine odaklanan bir oyun olan PUBG MOBILE, Julien Fournié’nin moda ve oyunları son teknolojiyle bir araya getirmesinde önemli bir ilham kaynağı oldu.