Ana Sayfa Magazin Seda Sayan’dan dudaklarına Lip Lift operasyonu…

Seda Sayan’dan dudaklarına Lip Lift operasyonu…

73
seda sayan

Seda Sayan’ın sunuculuğunu yaptığı Gelinim Mutfakta programının çekimlerinde burnunun altındaki bant dikkat çekti. Sosyal medyada kısa sürede gündem olan Sayan, “Dudak lip lifti yaptırdım şu an böyle. Saklamadığım için çekimleri bir hafta burnumun altındaki bant ile yaptım. Beni merak etmeyin iyiyim yaaa” açıklamasını yaptı.

Yaptırdığı estetik operasyonlarla sık sık gündem olan Seda Sayan son görüntüsüyle korkuttu. Sunuculuğunu yaptığı Gelinim Mutfakta programının çekimlerinde burnunun altında bir bant olduğu için dudakları olduğundan farklı görünen Seda Sayan, kısa sürede gündem olmasının ardından yaptırdığı işlemi açıkladı. Dudak kaldırma operasyonu yaptırdığını söyleyen Sayan, son halini de Instagram hesabından paylaştı.

Son halini paylaştı

Dudaklarına lip lifti işlemi yaptırdığı için burnunun altında bant olan sunucu o görüntüsü için “Dudak lip lifi yaptırdım şu an böyle. Ama her gün çekimim olduğu ve zaten yaptırdığım işlemleri saklamadığım için çekimlerimi bir hafta burnumun altındaki bant ile yaptım. Ekrandan görüntü alındığında acayip çirkin görüntüler ortaya çıkıyor o görüntüleri kullanıp son hali bu diye verdiniz. Son halimi izleyin diye paylaştım bu videoyu. Beni merak etmeyin iyiyim ya” dedi.

Lip Lift operasyonu nedir?

Üst dudağın uzun olması durumunun tedavisi olarak da bilinen “Lip Lift”, üst dudak kaldırma, üst dudak kısaltma gibi isimler verilen; üst dudak bölgesinin uzunluğundan memnun olmayan, bu uzunluğun hastanın yüz oranlarını bozduğu kişilerde gerçekleştirilen üst dudak kısaltma ameliyatıdır.