Ana Sayfa Ekran ‘Sen Çal Kapımı’ isyanı!

‘Sen Çal Kapımı’ isyanı!

1308
sen çal kapımı

FOX TV’nin çok sevilen, ilk günden itibaren hem yurt içinde hem yurt dışında ciddi hayran kitlesi edinen dizisi ‘Sen Çal Kapımı’ hakkında final iddiaları bitmiyor. Dizinin hayranları bir yandan final yapıp yapmayacağını merak ederken bir yandan da senaryonun ilerleyişinden dolayı sosyal medya hesaplarını yorum yağmuruna tutuyor.

Dizinin ana karakterleri Eda (Hande Erçel) ve Serkan Bolat (Kerem Bürsin) tam mutluluğu bulacakken Serkan’ın hafızasını kaybetmesi ve Eda’yı hatırlamaması birçok hayranını üzmüştü. Reytinglerinin düşmesi, romantik sahnelerinin RTÜK’e şikayet edilmesi, kadroda ve yayın gününde yapılan değişiklikler diziye kan kaybettirse de birbirine kenetlenen hayranlar izlemeye devam ederek diziyi ayakta tutmayı başardı.

“Selin hamile olamaz!”

Ve 35. bölümde beklenen oldu, Serkan Eda’yı hatırladı. Bölüm atılan 2 milyon tweet ile Dünya gündemine girdi. 26 ülkede TT oldu. Ufukta mutluluk görüldü derken yayınlanan 36. bölüm fragmanı bir kez daha diziyi sevenleri isyan ettirdi. Eda ve Deniz’in gerçek evlilik yapmış olması, Deniz’in boşanmak istememesi, Selin’in hamile olması ihtimali ile ilgili sahneler hayranlara “Yeter artık” dedirtti. Serkan ile Selin arasında cinsel ilişki yaşanmış olmasının EdSer aşkını kirleteceğini ve bu hafta diziyi izlemeyeceğini belirten yorumlar yapan dizinin hayranları, “Selin’in hamile olması dünyanın en saçma şeyi”, “İzleyiciyi diziden nasıl soğuturuz adlı çalışma”, “Tek bu saçmalığı yapmamıştınız”, “Yeter artık Selin diziden çıksın. Bu oyun ve saçmalıklardan bıktık”, “Sonra neden reytingler düştü diyorsunuz, işte tam da bu yüzden” gibi sözlerle senaryoyu eleştirdi.

“Final yok. Çekimlere devam ediyoruz”

Diğer yandan dizinin bir kez daha final yapacağı ile ilgili haberlere dizinin yapımcısı Asena Bülbüloğlu, “Sen Çal Kapımı çekimlerine devam ediyor. Gönülden çalışan oyuncu ve ekibimizin motivasyonunu bozmaya kimsenin hakkı yok” sözleriyle cevap verdi.